TÜTÜN EKSPERLERİ DERNEĞİ

Tütün Eksperliği Yüksekokulu 44. Dönem Mezunları Diplomalarını Aldı

Tütün Eksperliği Yüksekokulu 44. Dönem Mezunları Yapılan Törenle Diplomalarını Aldı.

Tütün Eksperliği Yüksekokulu’nun Akhisar kampüsünde gerçekleştirilen törene Akhisar Kaymakamı Sabit KAYA, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan GÖKBUNAR, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ahmet ÇETİN, Tütün Eksperliği Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr. Rana KİBAR, Akhisar Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr. Kadir AY, İlçe protokolü ve Tütün Eksperleri Derneği Başkanı Servet YAPRAK akademik ve idari çalışanlar ile birlikte  katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından tebrik mesajlarının okunmasıyla mezuniyet törenine geçildi. Tütün Eksperliği Yüksekokulu mezunlarına adına 44. Dönem okul birincisi Ayşe ÇAKIRCA okullarını derece ile bitirmiş olmanın mutluluğu ve gururunu yaşadıklarını söylerken; bu başarının elde edilmesinde kendilerine destek olan öğretim elemanlarına, ailelerine ve arkadaşlarına teşekkür etti.

 

Tütün Eksperliği Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr. Rana Kibar, Sevgili Öğrenciler; ülkemizde ve dünyada tek olan böylesine seçkin bir okuldan “Tütün Teknolojisi Mühendisi” unvanı ile mezun olarak hayata atılmanın verdiği gurur ve güven duygusunu hiç kaybetmeyin. Her başarı sabır ve disiplinle çalışmayı gerektirdiği kadar, başta aileniz olmak üzere hocalarınız ve çalışma arkadaşlarınızdan oluşan bir ekip çalışmasını ve dayanışmasını gerektirir. Ekip olmak ilk olarak sevgi ve saygıyı, sonrasında hoşgörüyü, tevazuu, vefayı ve erdemli olmayı gerektirir. Bu hasletlerle yola çıktığınızda içinde bulunduğunuz her ortamda ve görevde başarılı olacağınıza inanın. Kapımız sizlere her zaman açıktır. Yolunuz ve bahtınız açık, Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.

Açıklama: C:\Users\servet.yaprak\Desktop\mznyt 2.JPG

Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Ramazan GÖKBUNAR, fikri hür vicdanı hür irfanı hür öğrenciler yetiştirmek için çalışan öğretim üyelerine ve öğrenci velileri ile tüm katılımcılara teşekkür etti

 

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni tüm mezunlara öğretim elemanları tarafından temsili mezuniyet belgelerinin verilmesi ve kep atma töreni ile sonlandırıldı.